Tuna në ‘X Factor’ intervistë për fansat (Video)

Postuar më:
Këngëtarja nga Shkupi Altuna Sejdiu mbrëmë ka ardhur në X Factor special, për fansat. Altuna Sejdiu është e pyetur se si e përjetoi X Factorin. Deri sa ajo po bisedonte publiku u ngritën në këmbë dhe duartrokisnin për këngëtaren . Ajo pas përformimit në skenë deklaroi se vendi në pozitën e jurisë i përshtatet më shumë. Për më shumë shikoni videon. /kosovatimes/