Natyral performon “Single Ladies”

Gara ka arritur temperaturen e vlimit pas interpretimit të këtij grupi të hatashëm. Single ladies, i ka shkuar shumë kjo këngë këtij grupi, është fakt se perfomanca e tyre gjithmonë ka ardhur duke u perfeksionuar. I urojmë fitoren vajzave sepse…

e Sunday 3 March 2013 | 21:25

Antonela këndon një baladë

Antonela, ka interpretuar shumë bukur këtë natë. Ajo i dha një leksion vokal shumë artistëve duke përdorur një teknikë të hatashme. Juria shprehet se kjo ishte perfomanca më e mirë në këtë edicion. Ajo drithëroi të gjithë publikun dhe u…

e Sunday 3 March 2013 | 21:13

Arilena këndon “She Said..”

Arilena, është një këngëtare që përshtatet për çdo lloj rryme, ja vlente që ajo të sakrifikonte me këtë material, sepse ky interpretim nxorri vlerat e saj në pah si këngëtare. Albani shprehet se zëri i Arilenës i ngjall shumë emocion…

e Sunday 3 March 2013 | 21:05

Grupi KSAL interpreton “Under my Umbrella”

Grupi KSAL javën e kaluar shpëtuan si për mrekulli nga Showdown, publiku ishte shumë entuziast dhe nuk rreshti duke duartrokitur këtë grup të këndshëm. Juria e quajti këtë performancë një ndër perfomancat më të mira deri më tani. KSAL e…

e Sunday 3 March 2013 | 20:54