Elvana tregon gjoksin, e keshillon mami

Ishte fantastike dhe e mirëpritur shumë performanca e këngëtares më “in” shqiptare Elvana Gjata, në natën finale të ‘X Factor Albania 2′. Por si duket Elvana ka treguar më shumë nga hiret e saja, sikur shihet te kjo foto, na…

e Wednesday 3 April 2013 | 13:32

X Factor: Fiton Arilena

Spektakli i njohur televiziv “X Factor Albania” u përmbyll sonte me mbrëmjen finale, ku u shpall edhe fituesi i këtij edicioni.   Pas një gare prej rreth gjashtë muajsh, bazuar në votat e publikut, me titullin e më të mirës u kurorëzua Arilena Ara. Mentorja…

e Monday 1 April 2013 | 09:36

Arilena, fituesja e “X Factor Albania 2”?!

Nuk dimë të japim një përgjigje të saktë për këtë, sepse përgjigjen e vetme do ta marrim të dielën mbrëma kur të shënohet edhe nata finale e këtij edicioni të dytë të talent show-t “X Factor Albania”. Por, nga ajo…

e Saturday 30 March 2013 | 09:31

Ja pse Bleona nuk do të jetë LIVE në finalen e X Factor!

Lajmi që Bleona Qerreti nuk do të jetë Live në finalen e talentshow-t X  Factor u mësua nga vetë këngëtarja pas publikimit të fotove nga performanca në  Instagram. Më 31 Mars në televizionin Klan do të mbahet finalja e X…

e Thursday 28 March 2013 | 13:54

Kanita le konkurrimin, fare prane finales

“X-Factor Albania”, ka kulmuar ne gjysmefinalen e tij, nje nate spektakolare, ku emocioni, ritmi, performancat, artistet e konsoliduar, juria profesioniste, prezantimi i Alketa Vejsiut dhe kurimi ne perfeksion i cdo detaji nga Vera Grabocka, sollen nje nate te paharrueshme ne…

e Tuesday 26 March 2013 | 10:24