Antonela performon “New York”

Postuar më:
Vajza e talentuar e X Factor sonte këndoi një këngë që të le shumë emocion. Si gjithmonë me zë potent ajo shkëlqeu edhe në performancën e sotshme.   Ajo u pëlqye së tepërmi edhe nga juria, dhe publiku. Shpresojmë që Antonela të zgjidhet si finaliste.